SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SVETRO spol. s r.o.
- IČO31585175
- DIČ2020478075
- IČ DPHSK2020478075
- NACE1410
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Banská Štiavnica, SK. Pôsobí v odvetví 1410, 20 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2026
777k €
Zisk 37k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2026
777k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2026
48k €
Čistý zisk · 2026
37k €
Aktíva spolu
132k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
20
Σ 158k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 777k € | 48k € | 37k € | 132k € | RUZ závierka |
| 2025 | 777k € | 48k € | 37k € | 132k € | RUZ závierka |
| 2024 | 592k € | 45k € | 34k € | 137k € | RUZ závierka |
| 2023 | 888k € | 22k € | 16k € | 80k € | RUZ závierka |
| 2022 | 843k € | 28k € | 18k € | 133k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 777 tis. € | 777 tis. € | 592 tis. € | 888 tis. € | 843 tis. € | 816 tis. € |
| EBITDA | 48 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| EBITDA marža | 6.1 % | 6.1 % | 7.6 % | 2.4 % | 3.3 % | 1.7 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 37 tis. € | 34 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 132 tis. € | 132 tis. € | 137 tis. € | 80 tis. € | 133 tis. € | 122 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bohuslava Copláková
EV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Valachová
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Blaško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľudmila Blašková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-21 | — |
| Ľudmila Blašková | Konateľ | 2001-09-07 | — |
| Bohuslava Copláková | Konateľ | 1996-09-30 | — |
| Eva Valachová | Konateľ | 1993-04-30 | — |
| Juraj Blaško | Konateľ | 1993-04-30 | — |
| Bohuslava Copláková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-11 | 2022-09-20 |
| Eva Valachová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-11 | 2022-09-20 |
| Ing. Ivan Jakabovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-11 | 2015-12-30 |
| Ing. Milan Kudláček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-11 | 2015-12-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SVETRO spol. s r.o.RPO
Sídlo
Antolská 16
Vznik
1993-04-30 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31585175RPO
DIČ
2020478075FS
IČ DPH
SK2020478075 · aktívneFS
NACE
1410
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Štiavnica
Krajina
SK
IBAN
SK5802000000001626535255FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 28k € |
| 2022-03-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 26k € |
| 2024-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 22k € |
| 2021-03-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhrdu nákladov na dopravu zamestnancov §60 zákona č. 5/2004 Z.z. | 21k € |
| 2020-03-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhrdu nákladov na dopravu zamestnancov §60 zákona č. 5/2004 Z.z. v rámci národného projektu "Podpora zamestnávanie občanov so zdravotným pos | 18k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SVETRO spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31585175/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31585175/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31585175", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →