SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLOVPEX, s.r.o.
- IČO31581714
- DIČ2020454788
- IČ DPHSK2020454788
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
45k €
Zisk -9 296 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
45k €
↘ -4.1% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
-9 296 €
Aktíva spolu
804k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 1 717 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45k € | 13k € | -9 296 € | 804k € | RUZ závierka |
| 2024 | 46k € | 17k € | -739 € | 813k € | RUZ závierka |
| 2023 | 51k € | -5 335 € | -16k € | 816k € | RUZ závierka |
| 2022 | 42k € | -8 334 € | -19k € | 828k € | RUZ závierka |
| 2021 | 35k € | 126k € | 99k € | 946k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45 tis. € | 46 tis. € | 51 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 17 tis. € | -5 tis. € | -8 tis. € | 126 tis. € | -15 tis. € |
| EBITDA marža | 28.1 % | 36.4 % | -10.4 % | -20 % | 355.9 % | -154.3 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | -739 € | -16 tis. € | -19 tis. € | 99 tis. € | -32 tis. € |
| Aktíva spolu | 804 tis. € | 813 tis. € | 816 tis. € | 828 tis. € | 946 tis. € | 854 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Jašeková
AJ
Konateľ
Anna Jašeková
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Jašek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Jašek | Konateľ | 1993-03-09 | — |
| Ing. Pavel Lichanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-15 | 2010-03-03 |
| Peter Lichanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-15 | 2010-03-03 |
| Pavel Lichanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-03-29 | 2006-07-14 |
| Czeslaw Lancucki | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1993-03-09 | 1994-03-28 |
| Juraj Jašek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1993-03-09 | 1994-03-28 |
| Juraj Jašek | Konateľ | 1993-03-09 | 2010-03-03 |
| Pavel Lichanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1993-03-09 | 1994-03-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLOVPEX, s.r.o.RPO
Sídlo
Dolná 40
Vznik
1993-03-09 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31581714RPO
DIČ
2020454788FS
IČ DPH
SK2020454788 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9611000000002624099909FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-27 | Psychiatrická nemocnica, Kremnica | Darovacia zmluva _ 114 _ 2023 | 600 € |
| 2025-12-04 | Psychiatrická nemocnica, Kremnica | Darovacia zmluva _ 104 _ 2025 | 600 € |
| 2024-12-04 | Psychiatrická nemocnica, Kremnica | Darovacia zmluva _ 115 _ 2024 | 517 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVPEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31581714/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31581714/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31581714", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →