SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 HGM s.r.o.

  • IČO31568742
  • DIČ2020477987
  • IČ DPHSK2020477987
  • NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Banská Štiavnica, SK. Pôsobí v odvetví Ubytov.vo VŠ internátoch, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 24/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.14mil. €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2024
105k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
1.52mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 3 400 €
Kredit
E· 24/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 4 376 €
Dlh zdravotnej poisťovne 3 899 €
Dlh sociálnej poisťovne 15k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
24 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 415k 830k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.14 mil. € 105k € 35k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2023 1.1 mil. € 158k € 74k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2022 966k € 173k € 93k € 1.41 mil. € RUZ závierka
2021 784k € 47k € -14k € 1.58 mil. € RUZ závierka
2020 687k € 105k € 40k € 1.24 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.14 M €1.10 M €966 tis. €784 tis. €687 tis. €789 tis. €
EBITDA105 tis. €158 tis. €173 tis. €47 tis. €105 tis. €222 tis. €
EBITDA marža9.2 %14.4 %17.9 %6 %15.3 %28.2 %
Čistý zisk35 tis. €74 tis. €93 tis. €-14 tis. €40 tis. €139 tis. €
Aktíva spolu1.52 M €1.53 M €1.41 M €1.58 M €1.24 M €1.29 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Darina Kaníková
Od 2022-09-13
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Kaník
Od 2022-09-13
ID
Konateľ
Ing. Darina Kaníková
Od 2002-10-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľudovít Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-09-09 2022-09-12
Ing. Ľudovít Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-01 2009-09-08
Ing. Darina Kaníková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-23 2022-09-12
Ing. Ľudovít Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-24 2006-05-31
Norbert Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-24 2005-08-22
Ing. Darina Kaníková Konateľ 2002-10-16 2022-09-12
Ing. Ľudovít Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-12 2003-03-23
Norbert Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-12 2003-03-23
Ing. Ľudovít Kaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1992-08-06 1999-11-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HGM s.r.o.RPO
Sídlo
Kammerhofská 5
Vznik
1992-08-06 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31568742RPO
DIČ
2020477987FS
IČ DPH
SK2020477987 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Štiavnica
Krajina
SK
IBAN
LT503250069380860436FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 3 400 € celková hodnota 2023-09-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-09-28 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby Zmluva o nájme nebytových priestorov 3 600 €
2020-05-04 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 2 023 €
2023-09-28 Neuvedené dar turistický vláčik 1 500 €
2022-06-01 Mesto Banská Štiavnica História zdravotníctva Banská Štiavnica 1 500 €
2016-03-29 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby Dohoda o skončení nájomného vzťahu, založeného Nájomnou zmluvou o nájme nebytových priestorov č. 6/169/2015/NASES 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HGM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31568742/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31568742/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31568742",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →