SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 R E L I A N C E spol. s r.o.
- IČO31564381
- DIČ2020479197
- IČ DPHSK2020479197
- NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Kremnica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
576k €
↗ +31.0% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
34k €
Aktíva spolu
101k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 576k € | 43k € | 34k € | 101k € | RUZ závierka |
| 2024 | 440k € | 1 126 € | -3 948 € | 45k € | RUZ závierka |
| 2023 | 452k € | 16k € | 11k € | 47k € | RUZ závierka |
| 2022 | 372k € | 922 € | 146 € | 41k € | RUZ závierka |
| 2021 | 334k € | 2 361 € | 608 € | 29k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 576 tis. € | 440 tis. € | 452 tis. € | 372 tis. € | 334 tis. € | 336 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 1 tis. € | 16 tis. € | 922 € | 2 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 7.4 % | 0.3 % | 3.4 % | 0.2 % | 0.7 % | 2 % |
| Čistý zisk | 34 tis. € | -4 tis. € | 11 tis. € | 146 € | 608 € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 101 tis. € | 45 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. Anna Považanová
IA
Konateľ
Ing. Anna Považanová
IP
Konateľ
Ing. Peter Hric
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| RSDr. Dáša Trokšiarová | Konateľ | 1998-01-05 | 2000-11-06 |
| Ing. Daniel Danko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-01-10 | 1998-01-04 |
| Ľudmila Líšková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-01-10 | 2000-11-06 |
| Mária Dominiková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-01-10 | 2000-11-06 |
| RSDr. Dáša Trokšiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-01-10 | 2000-11-06 |
| Dáša Trokšiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-01-26 | 1996-01-09 |
| Mária Dominiková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-01-26 | 1996-01-09 |
| Dáša Trokšiarová | Konateľ | 1994-05-24 | 1998-01-04 |
| Dáša Trokšiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-05-24 | 1995-01-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
R E L I A N C E spol. s r.o.RPO
Sídlo
ČSA 264/58
Vznik
1992-05-25 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31564381RPO
DIČ
2020479197FS
IČ DPH
SK2020479197 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Kremnica
Krajina
SK
IBAN
SK8102000000000263740422FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
R E L I A N C E spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31564381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31564381/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31564381", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →