SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 G A L I M E X s.r.o.
- IČO31559093
- DIČ2020431677
- IČ DPHSK2020431677
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Martin - Priekopa, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 31 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
37.35 mil. €
Zisk 418k €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
37.35mil. €
↘ -6.1% YoY
EBITDA · 2025
1.9mil. €
Čistý zisk · 2025
418k €
Aktíva spolu
12.28mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
31
Σ 910k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.35 mil. € | 1.9 mil. € | 418k € | 12.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 39.77 mil. € | 2.42 mil. € | 677k € | 12.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 38.54 mil. € | 2.79 mil. € | 1.05 mil. € | 12.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 27.35 mil. € | 2.27 mil. € | 831k € | 11.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 25.38 mil. € | 1.52 mil. € | 445k € | 10.68 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 37.35 M € | 39.77 M € | 38.54 M € | 27.35 M € | 25.38 M € | 22.51 M € |
| EBITDA | 1.90 M € | 2.42 M € | 2.79 M € | 2.27 M € | 1.52 M € | 1.14 M € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 6.1 % | 7.2 % | 8.3 % | 6 % | 5.1 % |
| Čistý zisk | 418 tis. € | 677 tis. € | 1.05 M € | 831 tis. € | 445 tis. € | 247 tis. € |
| Aktíva spolu | 12.28 M € | 12.17 M € | 12.91 M € | 11.61 M € | 10.68 M € | 12.44 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Čeman
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Kojtal
PU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Uhrík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Igor Uhrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | — |
| Ing. Miroslav Kužel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | — |
| Peter Uhrík | Konateľ | 2003-03-21 | — |
| Ing. Igor Uhrík | Konateľ | 1999-08-09 | — |
| Jozef Čeman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-17 | 2025-07-28 |
| Ing. Igor Uhrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-12-16 | 2022-05-20 |
| Jozef Čeman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-12-16 | 2022-06-16 |
| Peter Uhrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-12-16 | 2022-06-16 |
| Ing. Igor Uhrík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-01 | 2010-12-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Čeman
Peter Uhrík
Jozef Čeman
Peter Uhrík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
G A L I M E X s.r.o.RPO
Sídlo
Sučianska 5470/49
Vznik
1992-02-24 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31559093RPO
DIČ
2020431677FS
IČ DPH
SK2020431677 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin - Priekopa
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000001499698958FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-04 | Úrad vlády SR, Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky, ktorý neriadi ministerstvo | Kúpna zmluva | 135k € |
| 2023-12-20 | Žilinská univerzita v Žiline | KÚPNA ZMLUVA - č. 7-1331/2023 | 78k € |
| 2015-09-21 | Žilinská univerzita v Žiline | KÚPNA ZMLUVA č. 7/054/2015 - nákup: Motorové vozidlo = OVO | 72k € |
| 2023-02-21 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Zmluva o predaji motorového vozidla č. 0701/0004/23 | 69k € |
| 2015-04-16 | Úrad pre reguláciu sieťových odvetví | Kúpna zmluva na dodanie osobného motorového vozidla | 54k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G A L I M E X s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31559093/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31559093/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31559093", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →