SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IMPA Žiar nad Hronom s.r.o.
- IČO31558062
- DIČ2020479131
- IČ DPHSK2020479131
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Ladomerská Vieska, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
6.04 mil. €
Zisk 14k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.04mil. €
↗ +14.1% YoY
EBITDA · 2024
184k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
1.51mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
13
Σ 101k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.04 mil. € | 184k € | 14k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.29 mil. € | 157k € | -3 669 € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.45 mil. € | 232k € | 76k € | 1.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.93 mil. € | 232k € | 78k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 4.34 mil. € | 301k € | 127k € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.04 M € | 5.29 M € | 4.45 M € | 3.93 M € | 4.34 M € | 5.57 M € |
| EBITDA | 184 tis. € | 157 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € | 301 tis. € | 281 tis. € |
| EBITDA marža | 3 % | 3 % | 5.2 % | 5.9 % | 6.9 % | 5 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | -4 tis. € | 76 tis. € | 78 tis. € | 127 tis. € | 130 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.51 M € | 1.66 M € | 1.52 M € | 1.17 M € | 1.46 M € | 1.75 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Konateľ
Mgr. Ingrid Zajacová, LL.M.
MZ
Konateľ
Milan Zajac
MČ
Konateľ
Marián Čanecký
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marián Čanecký | Konateľ | 2006-11-03 | 2007-03-15 |
| Ing. Sven Szokolay | Konateľ | 2006-10-02 | 2020-12-17 |
| Ing. Sven Szokolay | Konateľ | 2006-10-02 | 2020-12-02 |
| Peter Vojtko | Konateľ | 2006-10-02 | 2011-03-08 |
| Peter Vojtko | Konateľ | 2006-10-02 | 2008-01-02 |
| Peter Vojtko | Konateľ | 2006-10-02 | 2011-03-22 |
| Ing. Peter Šimko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-29 | 2006-10-10 |
| Patrícia Šimková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-29 | 2006-10-10 |
| Richard Šimko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-29 | 2006-10-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Sven Szokolay
Milan Zajac
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
IMPA Žiar nad Hronom s.r.o.RPO
Sídlo
Vieska 285
Vznik
1992-01-13 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31558062RPO
DIČ
2020479131FS
IČ DPH
SK2020479131 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Ladomerská Vieska
Krajina
SK
IBAN
SK4302000000000012300422FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-03-10 | Mesto Žiar nad Hronom | Kúpna zmluva | 40k € |
| 2023-11-28 | Handlová | Kúpna zmluva na automobil IMPA | 31k € |
| 2016-07-22 | Mesto Žiar nad Hronom | Kúpna zmluva | 27k € |
| 2024-09-26 | Regionálny úrad verejného zdravotníctva Žiar nad Hronom | Kúpna zmluva č. 1/2024 | 26k € |
| 2021-08-02 | Mesto Žiar nad Hronom | Kúpna zmluva | 19k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31558062/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31558062/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31558062", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →