SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BRUTO, spol. s r.o.

  • IČO31440061
  • DIČ2020372310
  • IČ DPHSK2020372310
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 994k € Zisk 104k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
994k €
↗ +20.8% YoY
EBITDA · 2024
134k €
Čistý zisk · 2024
104k €
Aktíva spolu
437k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 34k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 361k 722k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 994k € 134k € 104k € 437k € RUZ závierka
2023 823k € 48k € 24k € 450k € RUZ závierka
2022 782k € -39k € -53k € 309k € RUZ závierka
2021 690k € -74k € -88k € 268k € RUZ závierka
2020 663k € 20k € 5 889 € 343k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby994 tis. €823 tis. €782 tis. €690 tis. €663 tis. €717 tis. €
EBITDA134 tis. €48 tis. €-39 tis. €-74 tis. €20 tis. €18 tis. €
EBITDA marža13.5 %5.8 %-5 %-10.7 %3 %2.5 %
Čistý zisk104 tis. €24 tis. €-53 tis. €-88 tis. €6 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu437 tis. €450 tis. €309 tis. €268 tis. €343 tis. €348 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Sidor, CSc.
Od 2022-05-18
IM
Konateľ
Ing. Marián Sidor, CSc.
Od 1993-07-27
EK
Konateľ
Emanuel Kubán
Od 2017-06-01
Do 2017-03-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Emanuel Kubán Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-10 2017-05-31
Emanuel Kubán Konateľ 2004-11-10 2017-05-31
Ing. Marián Sidor, CSc. Konateľ 2004-11-10 2017-05-31
Emanuel Kubán Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-08-17 2004-11-09
Ing. Marián Sidor, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-08-17 2022-05-17
Emanuel Kubán Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1993-07-27 1998-08-16
Emanuel Kubán Konateľ 1993-07-27 2004-11-09
Ing. Marián Sidor Konateľ 1993-07-27 2004-11-09
Ing. Marián Sidor, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1993-07-27 1998-08-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BRUTO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nová Trnavská 913
Vznik
1993-07-27 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31440061RPO
DIČ
2020372310FS
IČ DPH
SK2020372310 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK3011000000002943057079FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 34k € celková hodnota 2025-09-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-07 Obec Gáň Zmluva o dielo č. 11/24 19k €
2025-04-23 Obec Dolná Streda Kúpna zmluva 13k €
2021-11-19 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 1 182 €
2023-04-20 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Kúpna zmluva 203 €
2022-03-07 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Kúpna zmluva 93 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BRUTO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31440061/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31440061/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31440061",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →