SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NIPOL, spol. s r.o.
- IČO31432930
- DIČ2020535649
- IČ DPHSK7120000195
- NACE4775 · Maloobch.s kozmet.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s kozmet.výr., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.16 mil. €
Zisk 59k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.16mil. €
↗ +7.1% YoY
EBITDA · 2025
81k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
1.01mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.16 mil. € | 81k € | 59k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.95 mil. € | 76k € | 57k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.44 mil. € | 51k € | 34k € | 833k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.02 mil. € | 78k € | 54k € | 782k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.77 mil. € | 36k € | 19k € | 506k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.16 M € | 2.95 M € | 2.44 M € | 2.02 M € | 1.77 M € | 1.24 M € |
| EBITDA | 81 tis. € | 76 tis. € | 51 tis. € | 78 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 2.6 % | 2.6 % | 2.1 % | 3.9 % | 2 % | 2.8 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 57 tis. € | 34 tis. € | 54 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.01 M € | 1.02 M € | 833 tis. € | 782 tis. € | 506 tis. € | 479 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Marián Jánoš, MBA
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Kypr
MB
Konateľ
Mgr. Branislav Chmela, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Branislav Chmela, MBA | Konateľ | 2020-05-01 | 2021-08-31 |
| Mgr. Branislav Chmela, MBA | Konateľ | 2020-05-01 | 2022-04-01 |
| Ing. Andrej Križan | Konateľ | 2018-05-04 | 2022-06-30 |
| Ing. Andrej Križan | Konateľ | 2018-05-04 | 2022-04-01 |
| Ing. Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2023-06-01 |
| Ing. Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2023-07-03 |
| Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2021-08-31 |
| Jan Žák | Konateľ | 2018-03-01 | 2022-06-30 |
| Ing. Marián Hodák | Konateľ | 2013-01-01 | 2018-06-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Jakub Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
NIPOL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Moldavská cesta, 8/A, 04011, Košice, Slovenská
Vznik
1993-04-09 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31432930RPO
DIČ
2020535649FS
IČ DPH
SK7120000195 · aktívneFS
NACE
4775 · Maloobch.s kozmet.výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Web
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-02 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-12-03 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NIPOL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31432930/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31432930/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31432930", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →