SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DEXIS SLOVAKIA s.r.o.
- IČO31427855
- DIČ2020405750
- IČ DPHSK2020405750
- NACE4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s odevmi,obuv., 66 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
21.5 mil. €
Zisk 534k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
21.5mil. €
↗ +6.3% YoY
EBITDA · 2025
1.14mil. €
Čistý zisk · 2025
534k €
Aktíva spolu
11.21mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
66
Σ 5.21 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.5 mil. € | 1.14 mil. € | 534k € | 11.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 20.23 mil. € | 1.1 mil. € | 368k € | 10.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 19.4 mil. € | 627k € | -15k € | 10.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 19.72 mil. € | 822k € | 234k € | 11.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 18.81 mil. € | 699k € | 119k € | 10.55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21.50 M € | 20.23 M € | 19.40 M € | 19.72 M € | 18.81 M € | 17.98 M € |
| EBITDA | 1.14 M € | 1.10 M € | 627 tis. € | 822 tis. € | 699 tis. € | 331 tis. € |
| EBITDA marža | 5.3 % | 5.5 % | 3.2 % | 4.2 % | 3.7 % | 1.8 % |
| Čistý zisk | 534 tis. € | 368 tis. € | -15 tis. € | 234 tis. € | 119 tis. € | -223 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.21 M € | 10.27 M € | 10.40 M € | 11.24 M € | 10.55 M € | 11.42 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VA
Konateľ
Vincent Arthur Ferdinand Dubois
PN
Konateľ
Philippe Nicolas Daniel Massonneau
IA
Konateľ
Ing. Adrián Šramko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Joël Robert C Toremans | Konateľ | 2021-01-01 | 2023-03-09 |
| Joël Robert C Toremans | Konateľ | 2021-01-01 | 2024-12-31 |
| Joël Robert C Toremans | Konateľ | 2021-01-01 | 2025-02-06 |
| Joël Robert C Toremans | Konateľ | 2021-01-01 | 2021-08-06 |
| Josef Vandael | Konateľ | 2018-09-01 | 2019-08-31 |
| Jozef Vandael | Konateľ | 2018-09-01 | 2021-01-13 |
| Jozef Vandael | Konateľ | 2018-09-01 | 2020-12-31 |
| Marc Le Doze | Konateľ | 2018-08-01 | 2022-12-20 |
| Marc Le Doze | Konateľ | 2018-08-01 | 2023-03-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vincent Arthur Ferdinand Dubois
Philippe Nicolas Daniel Massonneau
Adrián Šramko
Joël Robert C Toremans
Joël Robert C Toremans
Michal Marko
Karol Kamenár
Marc Le Doze
Jozef Vandael
Rastislav Virdzek
Martina Tomášová
Rastislav Demeš
Karol Kvak
Marcel Mitošinka
Annamária Striešková
Miloš Vašek
Rastislav Demeš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DEXIS SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 1893
Vznik
1993-01-20 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31427855RPO
DIČ
2020405750FS
IČ DPH
SK2020405750 · aktívneFS
NACE
4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK0202000000001497953257FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-04-08 | Železnice Slovenskej republiky | Rámcová dohoda | 3.82 mil. € |
| 2021-06-17 | Železnice Slovenskej republiky | rámcová dohoda | 1.92 mil. € |
| 2021-07-13 | Železnice Slovenskej republiky | Rámcová dohoda | 718k € |
| 2022-06-13 | Železnice Slovenskej republiky | rámcová dohoda | 527k € |
| 2019-08-22 | Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. | Rámcová dohoda | 500k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEXIS SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31427855/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31427855/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31427855", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →