AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 MILSY a.s.

  • IČO31412572
  • DIČ2020416530
  • IČ DPHSK2020416530
  • LEI097900BHMW0000103733
  • NACE1051 · Prevádzka mliekarní

Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka mliekarní, 85 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2025 61.51 mil. € Zisk 973k €
Zamestnanci 250–499 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
61.51mil. €
↗ +12.7% YoY
EBITDA · 2025
3.95mil. €
Čistý zisk · 2025
973k €
Aktíva spolu
30.38mil. €
Zamestnanci
250–499
CRZ zmluvy
85
Σ 1.73 mil. €
EU projekty
1
Σ 519k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov

V roku 2025 dosiahla firma tržby 61.5 M €, +13% YoY, čistý zisk 973 tis. €. Compliance vrstva: Štandardný profil. Aktívna od roku 1992. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.

Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky compliance signály v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, PEP, insolvencia, daňový dlh ani shell-address sústredenie. Vhodné pre štandardný KYB bez enhanced due diligence.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 22M 45M 68M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 61.51 mil. € 3.95 mil. € 973k € 30.38 mil. € RUZ závierka
2024 54.58 mil. € 3.65 mil. € 795k € 26.97 mil. € RUZ závierka
2023 51.3 mil. € 4.21 mil. € 1.56 mil. € 24.04 mil. € RUZ závierka
2022 44.61 mil. € 2.21 mil. € 134k € 21.56 mil. € RUZ závierka
2021 35.37 mil. € 2.47 mil. € 614k € 19.97 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby61.51 M €54.58 M €51.30 M €44.61 M €35.37 M €32.75 M €
EBITDA3.95 M €3.65 M €4.21 M €2.21 M €2.47 M €2.21 M €
EBITDA marža6.4 %6.7 %8.2 %4.9 %7 %6.8 %
Čistý zisk973 tis. €795 tis. €1.56 M €134 tis. €614 tis. €632 tis. €
Aktíva spolu30.38 M €26.97 M €24.04 M €21.56 M €19.97 M €20.58 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Člen predstavenstva
Andrea Mokrá
Od 2023-01-26
IB
Člen predstavenstva
Ing. Bohuslav Šiko
Od 2023-01-26
IR
Predseda predstavenstva
Ing. Rastislav Lupták
Od 2023-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Helena Jančíková Člen dozorného orgánu 2022-05-20
Dipl. Ing. (FH) Andreas Aichinger Člen dozorného orgánu 2022-04-13
Mag. Johannes Mayer Člen dozorného orgánu 2022-04-13
Andrea Hatalová Člen predstavenstva 2023-01-26 2026-03-19
Dipl. Ing. Gerald Aichinger Člen dozorného orgánu 2022-05-20 2024-06-26
Dipl. Ing. Gerald Aichinger Člen dozorného orgánu 2022-05-20 2024-06-13
Johann Tanzer Člen dozorného orgánu 2022-05-20 2024-06-26
Johann Tanzer Člen dozorného orgánu 2022-05-20 2024-06-13
Johann Tanzer Člen dozorného orgánu 2018-05-23 2022-04-28

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marie-Luise Elisabeth Mayer
od 2022-07-22
Josef Doppelbauer
od 2022-01-28
Rudolf Fries
od 2022-01-28
Helmut Schützeneder
od 2022-01-28
Andreas Maximilian Aichinger
od 2020-12-15
Elisabeth Margarethe Aichinger
od 2020-12-15
Johannes Friedrich Aichinger
od 2020-12-15
Ulrike Anna Aichinger
od 2020-12-15
Walter Holzner
od 2020-12-15
Johannes Paul Mayer
od 2020-12-15
Lukas Walter Mayer
od 2020-12-15
Ingeborg Mohr
od 2020-12-15
Peter Friedrich Roppenser
od 2020-12-15
Rosemarie Schuller
od 2020-12-15
Gerald Maximilian Aichinger
od 2020-12-15 · do 2026-05-04
Rudolf Fries
od 2020-12-15 · do 2022-01-28
Marie-Luise Elisabeth Mayer
od 2020-12-15 · do 2022-07-22
Josef Preining
od 2020-12-15 · do 2022-01-28
Helmut Schützeneder
od 2020-12-15 · do 2022-01-28
Vyriešené cez § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z.z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MILSY a.s.RPO
Sídlo
Partizánska 224/B
Vznik
1992-05-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31412572RPO
DIČ
2020416530FS
IČ DPH
SK2020416530 · aktívneFS
LEI
097900BHMW0000103733GLEIF
NACE
1051 · Prevádzka mliekarní
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK9111110000006623759002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
85 zmlúv 1.73 mil. € celková hodnota 2026-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 042TN510041 651k €
2023-08-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 042TN510033 376k €
2021-02-09 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2018-46/AFI5 234k €
2022-12-12 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2022/00103 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 144k €
2023-12-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2023/00092 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 125k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
MILSY a.s. je klasifikovaná ako important subjekt podľa Annex II · mfg-food. Podliehá 24-hodinovej notifikácii incidentov, biennial auditu a registrácii v NÚKIB / národnom CSIRT.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31412572/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31412572/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31412572",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 1d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 1d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 1d

Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →