SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 WOFIS, s.r.o.
- IČO31410855
- DIČ2020390713
- IČ DPHSK2020390713
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
590k €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2025
72k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
400k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
12
Σ 571k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
74 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 590k € | 72k € | 24k € | 400k € | RUZ závierka |
| 2024 | 614k € | 57k € | 7 000 € | 335k € | RUZ závierka |
| 2023 | 457k € | 27k € | -18k € | 394k € | RUZ závierka |
| 2022 | 637k € | 34k € | 3 052 € | 225k € | RUZ závierka |
| 2021 | 493k € | 40k € | 1 312 € | 205k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 590 tis. € | 614 tis. € | 457 tis. € | 637 tis. € | 493 tis. € | 470 tis. € |
| EBITDA | 72 tis. € | 57 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| EBITDA marža | 12.2 % | 9.3 % | 5.8 % | 5.4 % | 8.1 % | 8.9 % |
| Čistý zisk | 24 tis. € | 7 tis. € | -18 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | 449 € |
| Aktíva spolu | 400 tis. € | 335 tis. € | 394 tis. € | 225 tis. € | 205 tis. € | 212 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Novotný
IN
Konateľ
Ivan Novotný
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Köppl
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Köppl | Konateľ | 2016-11-15 | — |
| Daniela Novotná | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2023-04-11 |
| Ing. Martin Köppl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-14 | 2022-08-25 |
| Ing. Martin Köppl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-12-01 | 2020-01-13 |
| Ing. Martin Köppl | Konateľ | 2016-11-15 | 2020-01-13 |
| Daniela Novotná | Konateľ | 2005-01-31 | 2023-03-31 |
| Daniela Novotná | Konateľ | 2005-01-31 | 2023-04-11 |
| Daniela Novotná | Konateľ | 2005-01-31 | 2016-09-16 |
| Ivan Novotný | Konateľ | 2005-01-31 | 2016-09-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Novotný
Martin Köppl
Daniela Novotná
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
WOFIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Bernolákova 2
Vznik
1992-04-02 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31410855RPO
DIČ
2020390713FS
IČ DPH
SK2020390713 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK4675000000004000058446FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-20 | Mesto Trnava | Rámcová dohoda na poskytnutie služby | 270k € |
| 2025-10-15 | Mesto Trnava | Komplexná rekonštrukcia verejného osvetlenia priestorov uličného koridou ulice Čajkovského a uličného koridoru na ulici J.G. Tajovského | 168k € |
| 2018-11-06 | Mesto Trnava | Rámcová dohoda | 55k € |
| 2018-07-26 | Mesto Trnava | Rámcová dohoda | 55k € |
| 2025-10-09 | Mesto Trnava | Dodatok č. 1 - "Vybudovanie verejného osvetlenia na parkovisku na Coburgovej ulici v Trnave", | 52k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WOFIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31410855/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31410855/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31410855", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →