AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 DANUBIASERVICE, a.s.
- IČO31397549
- DIČ2020306178
- IČ DPHSK2020306178
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Akciová spoločnosť, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 80 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
51.56 mil. €
Zisk 37k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
51.56mil. €
↗ +5.0% YoY
EBITDA · 2024
544k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
8.06mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
80
Σ 6.85 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.56 mil. € | 544k € | 37k € | 8.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 49.12 mil. € | 825k € | 367k € | 9.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 40.46 mil. € | 557k € | 285k € | 7.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 39.06 mil. € | 524k € | 289k € | 5.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 38.09 mil. € | 290k € | 112k € | 9.03 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 51.56 M € | 49.12 M € | 40.46 M € | 39.06 M € | 38.09 M € | 55.79 M € |
| EBITDA | 544 tis. € | 825 tis. € | 557 tis. € | 524 tis. € | 290 tis. € | 668 tis. € |
| EBITDA marža | 1.1 % | 1.7 % | 1.4 % | 1.3 % | 0.8 % | 1.2 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 367 tis. € | 285 tis. € | 289 tis. € | 112 tis. € | 389 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.06 M € | 9.23 M € | 7.03 M € | 5.68 M € | 9.03 M € | 6.16 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Predseda predstavenstva
Ing. Peter Lukeš
JM
Člen dozorného orgánu
JUDr. Martin Rehák
MM
Člen predstavenstva
Miroslav Malata
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Lukeš | Člen dozorného orgánu | 2025-09-12 | — |
| Michaela Ikrényi Lazarová, MBA | Člen dozorného orgánu | 2024-03-01 | — |
| Ing. Jozef Barta | Podpredseda predstavenstva | 2025-07-02 | 2025-10-31 |
| Ing. Jozef Barta | Podpredseda predstavenstva | 2025-07-02 | 2025-11-06 |
| Ing. Peter Lukeš | Predseda predstavenstva | 2023-09-11 | 2025-09-11 |
| Ing. Peter Lukeš | Predseda predstavenstva | 2023-09-11 | 2025-09-22 |
| JUDr. Martin Rehák | Člen dozorného orgánu | 2023-09-11 | 2025-09-11 |
| JUDr. Martin Rehák | Člen dozorného orgánu | 2023-09-11 | 2025-09-22 |
| JUDr. Michal Lazar | Člen dozorného orgánu | 2023-09-11 | 2024-01-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michaela Ikrényi Lazarová
Peter Lukeš
Ladislav Rehák
Michal Lazar
Michal Lazar
Peter Lukeš
Ladislav Rehák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DANUBIASERVICE, a.s.RPO
Sídlo
Rožňavská 30
Vznik
1995-06-29 · 31 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31397549RPO
DIČ
2020306178FS
IČ DPH
SK2020306178 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002622734331FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-18 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | KÚPNA ZMLUVA | 1.12 mil. € |
| 2012-07-19 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Kúpna zmluva - nákup osobných a terénnych vozidiel | 585k € |
| 2025-06-18 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Kúpna zmluva | 470k € |
| 2025-10-31 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Kúpna zmluva | 449k € |
| 2024-10-30 | Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik | Kúpna zmluva | 423k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DANUBIASERVICE, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31397549/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31397549/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31397549", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →