SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Central Solutions and Services Slovakia, s. r. o.

  • IČO31362028
  • DIČ2020301899
  • IČ DPHSK7020000097
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 18.25 mil. € Zisk -373k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
18.25mil. €
↗ +74.1% YoY
EBITDA · 2024
-195k €
Čistý zisk · 2024
-373k €
Aktíva spolu
6.69mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
B· 74/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 38 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 13M 20M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 18.25 mil. € -195k € -373k € 6.69 mil. € RUZ závierka
2023 10.48 mil. € 661k € 371k € 6.78 mil. € RUZ závierka
2022 13.53 mil. € -640k € -883k € 8.45 mil. € RUZ závierka
2021 13.24 mil. € 2.87 mil. € 2.11 mil. € 5.72 mil. € RUZ závierka
2020 15.24 mil. € 4.08 mil. € 3.1 mil. € 7.73 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby18.25 M €10.48 M €13.53 M €13.24 M €15.24 M €13.79 M €
EBITDA-195 tis. €661 tis. €-640 tis. €2.87 M €4.08 M €2.14 M €
EBITDA marža-1.1 %6.3 %-4.7 %21.7 %26.7 %15.5 %
Čistý zisk-373 tis. €371 tis. €-883 tis. €2.11 M €3.10 M €1.60 M €
Aktíva spolu6.69 M €6.78 M €8.45 M €5.72 M €7.73 M €6.66 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Pavel Király
Od 2026-04-01
IP
Konateľ
Ing. Peter Dobrý
Od 2017-06-30
IK
Konateľ
Ing. Kateřina Slováková Filípková
Od 2020-11-01
Do 2026-03-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Kateřina Slováková Filípková Konateľ 2020-11-01 2026-03-31
Jérôme Olivier Valette Konateľ 2016-06-20 2019-03-13
Jérôme Olivier Valette Konateľ 2016-06-20 2019-03-31
Fréderic Jacq Konateľ 2012-08-01 2016-06-20
Fréderic Jacq Konateľ 2012-08-01 2016-06-28
Ing. Vojtech Červenka Konateľ 2009-10-15 2012-10-01
Ing. Vojtech Červenka Konateľ 2009-10-15 2012-11-02
Ing. Vojtech Červenka Konateľ 2009-08-12 2009-07-01
Miroslav Kot Konateľ 2009-07-01 2017-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Kateřina Slováková Filípková
od 2020-12-18
Peter Dobrý
od 2017-12-19
Jérôme Olivier Valette
od 2017-12-19 · do 2019-05-22
Philippe Guitard
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Miroslav Kot
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Peter Martinka
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Central Solutions and Services Slovakia, s. r. o.RPO
Sídlo
Einsteinova 21
Vznik
1993-11-24 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31362028RPO
DIČ
2020301899FS
IČ DPH
SK7020000097 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-05-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-05-24 Mesto Dobšiná KÚPNA ZMLUVA 0 €
2022-05-24 Mesto Dobšiná KÚPNA ZMLUVA 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Central Solutions and Services Slovakia, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31362028/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31362028/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31362028",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →