SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PREGALIM spol. s r.o.
- IČO31360807
- DIČ2020343886
- IČ DPHSK2020343886
- NACE4686
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4686.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.71 mil. €
Zisk 170k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.71mil. €
↗ +19.5% YoY
EBITDA · 2025
235k €
Čistý zisk · 2025
170k €
Aktíva spolu
374k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
86 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.71 mil. € | 235k € | 170k € | 374k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.43 mil. € | 213k € | 153k € | 274k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.09 mil. € | 179k € | 127k € | 960k € | RUZ závierka |
| 2022 | 542k € | 108k € | 90k € | 666k € | RUZ závierka |
| 2021 | 666k € | 111k € | 83k € | 148k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.71 M € | 1.43 M € | 1.09 M € | 542 tis. € | 666 tis. € | 605 tis. € |
| EBITDA | 235 tis. € | 213 tis. € | 179 tis. € | 108 tis. € | 111 tis. € | 95 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 14.9 % | 16.5 % | 20 % | 16.7 % | 15.7 % |
| Čistý zisk | 170 tis. € | 153 tis. € | 127 tis. € | 90 tis. € | 83 tis. € | 65 tis. € |
| Aktíva spolu | 374 tis. € | 274 tis. € | 960 tis. € | 666 tis. € | 148 tis. € | 139 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Hraško
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Hrašková
IJ
Konateľ
Ing. Jana Hrašková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Hraško | Konateľ | 2016-01-01 | — |
| Ing. Jana Hrašková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-16 | 2022-12-17 |
| Dušan Hraško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-22 | 2022-12-17 |
| Ing. Zoroslav Zita | Konateľ | 2016-01-22 | 2016-01-01 |
| Dušan Hraško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-03 | 2016-01-21 |
| Ing. Andrea Ravingerová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-19 | 2016-01-21 |
| Ing. Andrea Ravingerová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-29 | 2010-03-18 |
| Ing. Zoroslav Zita | Konateľ | 1998-09-29 | 2016-01-21 |
| Ing. Zoroslav Zita | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-29 | 2016-01-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PREGALIM spol. s r.o.RPO
Sídlo
Palisády 33
Vznik
1993-10-18 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31360807RPO
DIČ
2020343886FS
IČ DPH
SK2020343886 · aktívneFS
NACE
4686
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
CZ2603000000020010321001FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PREGALIM spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31360807/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31360807/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31360807", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →