SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MIS s. r. o.

  • IČO31355242
  • DIČ2020351520
  • IČ DPHSK2020351520
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 637k € Zisk 34k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
637k €
↗ +17.6% YoY
EBITDA · 2024
1 526 €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
323k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 9 600 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 107 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 231k 462k 700k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 637k € 1 526 € 34k € 323k € RUZ závierka
2023 542k € 40k € 65k € 327k € RUZ závierka
2022 413k € -43k € -28k € 347k € RUZ závierka
2021 458k € 20k € 30k € 380k € RUZ závierka
2020 450k € 59k € 35k € 286k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby637 tis. €542 tis. €413 tis. €458 tis. €450 tis. €
EBITDA2 tis. €40 tis. €-43 tis. €20 tis. €59 tis. €
EBITDA marža0.2 %7.3 %-10.3 %4.3 %13.1 %
Čistý zisk34 tis. €65 tis. €-28 tis. €30 tis. €35 tis. €
Aktíva spolu323 tis. €327 tis. €347 tis. €380 tis. €286 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Ihring
Od 2022-06-15
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Drahoslava Ihringová
Od 2022-06-15
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eva Braviaková
Od 2022-06-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Branislav Ihring Konateľ 2007-11-05
Ing. Eva Braviaková Konateľ 2007-11-05
Ing. Drahoslava Ihringová Konateľ 1996-11-20
JUDr. Miloslav Makovini Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-11-23 2021-01-20
Ing. Branislav Ihring Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-17 2022-06-14
Ing. Drahoslava Ihringová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-17 2022-06-14
Ing. Branislav Ihring Konateľ 2007-11-05 2022-06-14
Ing. Drahoslava Ihringová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-23 2007-11-16
Ing. Eva Braviaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-23 2022-06-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MIS s. r. o.RPO
Sídlo
Černyševského 26
Vznik
1993-07-07 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31355242RPO
DIČ
2020351520FS
IČ DPH
SK2020351520 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002626252452FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 9 600 € celková hodnota 2025-12-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-01 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na podporu v oblasti rodinného podnikania 9 600 €
2020-05-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31355242/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31355242/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31355242",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →