SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PLASTEX, spol. s r.o.
- IČO31342388
- DIČ2020314032
- IČ DPHSK2020314032
- NACE1813 · Služby pre tlač a média
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Služby pre tlač a média, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
4.76 mil. €
Zisk 185k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.76mil. €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2025
573k €
Čistý zisk · 2025
185k €
Aktíva spolu
3.26mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 1 500 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
V roku 2025 dosiahla firma tržby 4.8 M €, +9% YoY, čistý zisk 185 tis. €. Compliance vrstva: Štandardný profil. Aktívna od roku 1993. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky compliance signály v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, PEP, insolvencia, daňový dlh ani shell-address sústredenie. Vhodné pre štandardný KYB bez enhanced due diligence.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.76 mil. € | 573k € | 185k € | 3.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.39 mil. € | 477k € | 221k € | 3.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.48 mil. € | 266k € | 126k € | 2.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.11 mil. € | 151k € | 31k € | 1.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.43 mil. € | 310k € | 145k € | 1.74 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.76 M € | 4.39 M € | 3.48 M € | 3.11 M € | 3.43 M € | 3.36 M € |
| EBITDA | 573 tis. € | 477 tis. € | 266 tis. € | 151 tis. € | 310 tis. € | 329 tis. € |
| EBITDA marža | 12 % | 10.9 % | 7.7 % | 4.9 % | 9 % | 9.8 % |
| Čistý zisk | 185 tis. € | 221 tis. € | 126 tis. € | 31 tis. € | 145 tis. € | 109 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.26 M € | 3.22 M € | 2.35 M € | 1.99 M € | 1.74 M € | 1.55 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Karlubík
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zdenek Habara
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Závodná
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zdenek Habara | Konateľ | 2006-12-01 | — |
| Ing. Igor Karlubík | Konateľ | 1993-10-15 | — |
| Ing. Igor Karlubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-26 | 2022-05-22 |
| Ing. Zuzana Závodná | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-05 | 2022-05-22 |
| Ing. Igor. Karlubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-08 | 2016-11-25 |
| Ing. Zdenek Habara | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-08 | 2022-05-22 |
| Jiřina Zemanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-08 | 2006-09-21 |
| Jozef Zeman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-08 | 2006-09-21 |
| Ing. Igor. Karlubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-04-30 | 2004-09-07 |
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zdenek Habara
Igor Karlubík
Zuzana Závodná
Vyriešené cez § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z.z.
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PLASTEX, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 4
Vznik
1993-02-16 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31342388RPO
DIČ
2020314032FS
IČ DPH
SK2020314032 · aktívneFS
NACE
1813 · Služby pre tlač a média
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002622291243FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-18 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 197k € |
| 2014-06-26 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/1181/178 | 185k € |
| 2024-04-29 | Obec Dulovce, Hlavná 33 | Darovacia Zmluva | 1 000 € |
| 2025-04-10 | Obec Dulovce, Hlavná 33 | Darovacia zmluva | 500 € |
| 2020-06-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda číslo: 20/16/54E/4747 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PLASTEX, spol. s r.o. nespadá pod rozsah NIS2 na základe NACE kódu, veľkosti a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31342388/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31342388/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31342388", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →