SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.
- IČO31341357
- DIČ2020336054
- IČ DPHSK2020336054
- LEI097900BIHN0000163638
- NACE3240 · Výroba hier a hračiek
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba hier a hračiek.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
10.29 mil. €
Zisk 302k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
10.29mil. €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2024
836k €
Čistý zisk · 2024
302k €
Aktíva spolu
10.24mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.29 mil. € | 836k € | 302k € | 10.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.82 mil. € | 1.04 mil. € | 1.65 mil. € | 9.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.42 mil. € | 2.42 mil. € | 746k € | 9.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.33 mil. € | 679k € | -691k € | 7.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.77 mil. € | 524k € | -317k € | 7.91 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.29 M € | 8.82 M € | 8.42 M € | 4.33 M € | 3.77 M € | 4.85 M € |
| EBITDA | 836 tis. € | 1.04 M € | 2.42 M € | 679 tis. € | 524 tis. € | 237 tis. € |
| EBITDA marža | 8.1 % | 11.8 % | 28.7 % | 15.7 % | 13.9 % | 4.9 % |
| Čistý zisk | 302 tis. € | 1.65 M € | 746 tis. € | -691 tis. € | -317 tis. € | -511 tis. € |
| Aktíva spolu | 10.24 M € | 9.86 M € | 9.04 M € | 7.74 M € | 7.91 M € | 7.19 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Konateľ
Ing. Vlatko Prlič
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vlatko Prlič
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Mária Sobolová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Monja Prole | Člen dozorného orgánu | 2018-03-28 | — |
| Vojin Prole | Člen dozorného orgánu | 2018-03-28 | — |
| Ing. Vlatko Prlič | Konateľ | 2022-05-24 | 2025-09-08 |
| Ing. Vlatko Prlič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-09-08 |
| Deni Prlič | Člen dozorného orgánu | 2018-03-28 | 2025-06-24 |
| Deni Prlič | Člen dozorného orgánu | 2018-03-28 | 2025-09-30 |
| Ing. Vlatko Prlič | Konateľ | 1999-06-21 | 2022-05-23 |
| Ing. Vlatko Prlič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-06-21 | 2022-05-23 |
| Ing. Mária Sobolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-07 | 1999-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská cesta 17
Vznik
1993-02-04 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31341357RPO
DIČ
2020336054FS
IČ DPH
SK2020336054 · aktívneFS
LEI
097900BIHN0000163638GLEIF
NACE
3240 · Výroba hier a hračiek
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002824003422FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-06-03 | Metodicko-pedagogické centrum | Zmluva o poskytnutí služieb | 36k € |
| 2018-04-05 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Zmluva o vzájomnej spolupráci č. 0701/0014/18 | 24k € |
| 2018-05-03 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Nájomná zmluva a zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena | 8 376 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31341357/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31341357/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31341357", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →