SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNIVOLT - REMAT s.r.o.

  • IČO31331181
  • DIČ2020361893
  • IČ DPHSK2020361893
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 9.29 mil. € Zisk 219k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
9.29mil. €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2025
575k €
Čistý zisk · 2025
219k €
Aktíva spolu
5.46mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 12M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 9.29 mil. € 575k € 219k € 5.46 mil. € RUZ závierka
2024 8.93 mil. € 383k € 64k € 5.02 mil. € RUZ závierka
2023 9.77 mil. € 315k € 53k € 4.6 mil. € RUZ závierka
2022 10.55 mil. € 480k € 236k € 4.65 mil. € RUZ závierka
2021 9.81 mil. € 615k € 312k € 4.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby9.29 M €8.93 M €9.77 M €10.55 M €9.81 M €8.23 M €
EBITDA575 tis. €383 tis. €315 tis. €480 tis. €615 tis. €468 tis. €
EBITDA marža6.2 %4.3 %3.2 %4.5 %6.3 %5.7 %
Čistý zisk219 tis. €64 tis. €53 tis. €236 tis. €312 tis. €194 tis. €
Aktíva spolu5.46 M €5.02 M €4.60 M €4.65 M €4.27 M €3.57 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DL
Konateľ
Dipl. lng. (BA) Johannes Pfeil, MBA
Od 2023-07-01
IM
Konateľ
Ing. Mag. Dr. Michael Pöcksteiner
Od 1997-05-05
MR
Konateľ
Mag. Rainer Lichtenberger
Od 2008-04-01
Do 2020-06-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mag. Rainer Lichtenberger Konateľ 2008-04-01 2020-03-31
Peter Steigenberger Konateľ 2007-06-11 2025-03-05
Peter Steigenberger Konateľ 2007-06-11 2025-02-13
Peter Steigenberger Konateľ 2007-06-11 2022-07-06
Ľubomír Liška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-13 2000-11-15
Ľubomír Liška Konateľ 1998-07-13 2003-06-01
Dkfm. Dr. Ernst Pöcksteiner Konateľ 1997-11-28 2002-12-18
Ing. Mag. Dr Michael Pöcksteiner Konateľ 1997-11-28 2003-06-01
Ing. Mag. Dr. Michael Pöcksteiner Konateľ 1997-05-05 2022-07-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIVOLT - REMAT s.r.o.RPO
Sídlo
Šenkvická cesta 16
Vznik
1992-08-31 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31331181RPO
DIČ
2020361893FS
IČ DPH
SK2020361893 · aktívneFS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK0683700000002301066037FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-05 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A číslo: 20/03/54E/3082 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIVOLT - REMAT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31331181/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31331181/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31331181",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →