AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 DIMANO, a. s.
- IČO30775094
- DIČ2020344865
- IČ DPHSK2020344865
- NACE6210
Akciová spoločnosť, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 37 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.89 mil. €
Zisk 140k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.89mil. €
↗ +8.9% YoY
EBITDA · 2025
200k €
Čistý zisk · 2025
140k €
Aktíva spolu
1.58mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
37
Σ 3.56 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.89 mil. € | 200k € | 140k € | 1.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.73 mil. € | 15k € | 8 271 € | 1.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.98 mil. € | 222k € | 147k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.07 mil. € | 333k € | 228k € | 1.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.83 mil. € | 268k € | 185k € | 1.87 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.89 M € | 1.73 M € | 1.98 M € | 2.07 M € | 1.83 M € | 1.93 M € |
| EBITDA | 200 tis. € | 15 tis. € | 222 tis. € | 333 tis. € | 268 tis. € | 310 tis. € |
| EBITDA marža | 10.6 % | 0.8 % | 11.2 % | 16.1 % | 14.6 % | 16.1 % |
| Čistý zisk | 140 tis. € | 8 tis. € | 147 tis. € | 228 tis. € | 185 tis. € | 218 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.58 M € | 1.83 M € | 1.82 M € | 1.91 M € | 1.87 M € | 1.89 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miroslav Michal
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Juraj Belica
IP
člen predstavenstva
Ing. Peter Michalík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Pavol Distler | Člen dozorného orgánu | 1998-07-31 | — |
| Ing. Peter Distler | člen | 1991-12-31 | — |
| Ing. Roland Nohel | člen | 1991-12-31 | — |
| Ing. Juraj Kasanický | Člen dozorného orgánu | 2002-05-15 | 2019-06-27 |
| Ing. Juraj Kasanický | Člen dozorného orgánu | 2002-05-15 | 2019-04-25 |
| Ing. Gabriela Valová | Predstavenstvo | 1999-05-11 | 2002-08-13 |
| Ing. Pavol Distler | Člen dozorného orgánu | 1999-05-11 | 2002-08-13 |
| Ing. Gabriela Valová | Predstavenstvo | 1998-07-31 | 2015-12-01 |
| Ing. Gabriela Valová | Predstavenstvo | 1998-07-31 | 2016-01-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roland Nohel
Peter Distler
Peter DistlerPEP
Roland Nohel
Peter DistlerPEP
Peter Michalík
Roland Nohel
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DIMANO, a. s.RPO
Sídlo
Prievozská 14
Vznik
1991-12-31 · 35 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
30775094RPO
DIČ
2020344865FS
IČ DPH
SK2020344865 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002624430614FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-12-21 | Úrad pre verejné obstarávanie | Dodatok č. 3 k Zmluve o dielo/licenčnej zmluve/zmluve o poskytovaní služieb č. 12/2010 | 2.23 mil. € |
| 2025-11-18 | Banskobystrický samosprávny kraj | ZMLUVA O DIELO A POSKYTOVANÍ SLUŽIEB | 765k € |
| 2022-07-01 | Bratislavský samosprávny kraj | Rámcová zmluva na podporu, zmeny a rozvoj informačného systému BSK č. 9/2022 | 747k € |
| 2022-07-04 | Bratislavský samosprávny kraj | ZMLUVA O DIELO NA DODÁVKU SOFTVÉROVÉHO DIELA | 685k € |
| 2018-09-07 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Zmluva o dielo | 306k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIMANO, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/30775094/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/30775094/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "30775094", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →