SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KONNEX s.r.o.
- IČO17639727
- DIČ2020390075
- IČ DPHSK2020390075
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 129 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.16mil. €
↘ -4.8% YoY
EBITDA · 2025
90k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
1.48mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
129
Σ 12.11 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.16 mil. € | 90k € | 33k € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.27 mil. € | 70k € | 10k € | 511k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.61 mil. € | 75k € | 23k € | 800k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.34 mil. € | 60k € | 18k € | 643k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.05 mil. € | 29k € | 2 474 € | 416k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.16 M € | 2.27 M € | 3.61 M € | 2.34 M € | 2.05 M € | 1.02 M € |
| EBITDA | 90 tis. € | 70 tis. € | 75 tis. € | 60 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 3.1 % | 2.1 % | 2.6 % | 1.4 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | 33 tis. € | 10 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.48 M € | 511 tis. € | 800 tis. € | 643 tis. € | 416 tis. € | 381 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karol Kováč
KK
Konateľ
Karol Kováč
KK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karol Kováč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Pethő | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-08-31 | 2018-09-18 |
| Milan Kralovič | Konateľ | 2009-02-14 | 2009-01-15 |
| Michal Pethö | Konateľ | 2009-01-15 | 2017-06-27 |
| Michal Pethő | Konateľ | 2009-01-15 | 2018-09-17 |
| Michal Pethő | Konateľ | 2009-01-15 | 2018-09-18 |
| Milan Kralovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-06-29 | 2009-02-13 |
| Milan Kralovič | Konateľ | 1998-06-29 | 2009-02-13 |
| Milan Kralovič | Konateľ | 1994-11-28 | 1998-06-28 |
| Milan Kralovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1992-10-16 | 1998-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Karol Kováč
Alena Gabrielová
Karol Kováč
Miroslav Náhlik
Michal Pethö
Vladimír Poór
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KONNEX s.r.o.RPO
Sídlo
Trstínska cesta 9
Vznik
1991-04-11 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17639727RPO
DIČ
2020390075FS
IČ DPH
SK2020390075 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK5911110000001125401005FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-11-07 | Akvizičná agentúra | Rámcová dohoda č. 2014/517 - Letiskový motorový vlečný zametač | 1.61 mil. € |
| 2015-12-07 | Akvizičná agentúra | Kúpna zmluva č. 2015/299 - Letiskový vlečný zametač | 804k € |
| 2025-06-30 | Obec Pečovská Nová Ves | Kúpna zmluva - Doplnenie vybavenia pre zvýšenie množstva vytriedených oprávnených druhov komunálneho odpadu v obci Pečovská Nová Ves | 452k € |
| 2026-02-04 | Samosprávna odpadová spoločnosť | Kúpna zmluva | 442k € |
| 2026-02-25 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Kúpna zmluva | 427k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KONNEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17639727/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17639727/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17639727", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →