SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CUREL, spol. s r.o.

  • IČO17318785
  • DIČ2020291911
  • IČ DPHSK2020291911
  • NACE4622 · Veľkoobchod s kvetmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kvetmi, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 9.8 mil. € Zisk 149k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
9.8mil. €
↗ +2.6% YoY
EBITDA · 2025
588k €
Čistý zisk · 2025
149k €
Aktíva spolu
3.93mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 7 480 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 7M 11M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 9.8 mil. € 588k € 149k € 3.93 mil. € RUZ závierka
2024 9.55 mil. € 431k € 38k € 4.03 mil. € RUZ závierka
2023 9.26 mil. € 468k € 26k € 4.27 mil. € RUZ závierka
2022 9.25 mil. € 618k € 95k € 4.24 mil. € RUZ závierka
2021 8.68 mil. € 611k € 195k € 4.42 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby9.80 M €9.55 M €9.26 M €9.25 M €8.68 M €7.35 M €
EBITDA588 tis. €431 tis. €468 tis. €618 tis. €611 tis. €535 tis. €
EBITDA marža6 %4.5 %5.1 %6.7 %7 %7.3 %
Čistý zisk149 tis. €38 tis. €26 tis. €95 tis. €195 tis. €144 tis. €
Aktíva spolu3.93 M €4.03 M €4.27 M €4.24 M €4.42 M €4.16 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Genčík
Od 2022-09-09
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Genčík
Od 2022-05-24
BG
Konateľ
Branislav Genčík
Od 2005-09-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Genčík Konateľ 1993-06-04
Branislav Genčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-10-14 2022-09-08
Ing. Ján Genčík Konateľ 2002-03-11 2005-01-04
Ing. Ján Genčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-10-09 2022-05-23
Ing. Ján Genčík Konateľ 1998-12-15 2002-03-10
Ing. Ján Genčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-15 2001-10-08
Ing. Ján Genčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-01-12 1998-12-14
G.P. van der Kwaak Člen dozorného orgánu 1993-06-04 1998-12-14
H.A. Schäffers Člen dozorného orgánu 1993-06-04 1998-12-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Branislav Genčík
od 2025-11-27
Ján Genčík
od 2025-11-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CUREL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Tomášikova 24
Vznik
1991-07-02 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17318785RPO
DIČ
2020291911FS
IČ DPH
SK2020291911 · aktívneFS
NACE
4622 · Veľkoobchod s kvetmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6611000000002629023102FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 7 480 € celková hodnota 2022-11-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-11-25 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy vianočné dekorácie 4 973 €
2022-05-23 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy Črepníkové kvety 2 507 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CUREL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17318785/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17318785/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17318785",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →