SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Kahmann - Frilla Lichtwerbung s. r. o.
- IČO17317398
- DIČ2020364159
- IČ DPHSK2020364159
- NACE2740 · Výroba elektr.svietidiel
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bernolákovo, SK. Pôsobí v odvetví Výroba elektr.svietidiel, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
D · 46/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.58 mil. €
Zisk -371k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.58mil. €
↗ +0.4% YoY
EBITDA · 2025
-201k €
Čistý zisk · 2025
-371k €
Aktíva spolu
1.65mil. €
Zamestnanci
25–49
EU projekty
1
Σ 69k €
Kredit
D· 46/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
46 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.58 mil. € | -201k € | -371k € | 1.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.56 mil. € | 210k € | 42k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.49 mil. € | -33k € | -231k € | 1.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.01 mil. € | -68k € | -221k € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.9 mil. € | -39k € | -199k € | 1.52 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.58 M € | 3.56 M € | 2.49 M € | 2.01 M € | 1.90 M € | 2.04 M € |
| EBITDA | -201 tis. € | 210 tis. € | -33 tis. € | -68 tis. € | -39 tis. € | -19 tis. € |
| EBITDA marža | -5.6 % | 5.9 % | -1.3 % | -3.4 % | -2.1 % | -0.9 % |
| Čistý zisk | -371 tis. € | 42 tis. € | -231 tis. € | -221 tis. € | -199 tis. € | -193 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.65 M € | 1.69 M € | 1.30 M € | 1.45 M € | 1.52 M € | 1.71 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dipl. Ing. Petra Cretnik
DI
Konateľ
Dipl. Ing. Petra Cretnik
DI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dipl. Ing. Petra Cretnik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michael Kahmann | Konateľ | 2016-06-20 | 2023-12-14 |
| Ing. Michael Kahmann | Konateľ | 2016-06-20 | 2022-05-30 |
| Ing. Michael Kahmann | Konateľ | 2016-06-20 | 2023-12-01 |
| Dipl. Ing. Petra Cretnik | Konateľ | 2013-08-13 | 2023-10-12 |
| Eugen Janík | Konateľ | 1999-02-02 | 2003-07-16 |
| Eugen Janík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-02-02 | 2014-03-28 |
| Ing. Ivan Klein | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-02-02 | 2014-05-13 |
| Ing. Ivan Klein | Konateľ | 1999-02-02 | 2003-07-16 |
| Eugen Janík | Konateľ | 1996-01-18 | 1999-02-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Klaus Kahmann
Michael Kahmann
Christine Kahmann – Rötzer
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Kahmann - Frilla Lichtwerbung s. r. o.RPO
Sídlo
Senecká cesta 1515/12
Vznik
1991-05-31 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17317398RPO
DIČ
2020364159FS
IČ DPH
SK2020364159 · aktívneFS
NACE
2740 · Výroba elektr.svietidiel
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bernolákovo
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002929899704FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-03-19 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 35k € |
| 2020-05-22 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/2489 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších pred | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kahmann - Frilla Lichtwerbung s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17317398/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17317398/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17317398", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →