SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PRO POPULO Poprad, s.r.o.
- IČO17083851
- DIČ2020512989
- IČ DPHSK2020512989
- NACE0220 · Ťažba dreva
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Spišská Teplica, SK. Pôsobí v odvetví Ťažba dreva, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.3 mil. €
Zisk 456k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.3mil. €
↘ -6.4% YoY
EBITDA · 2025
471k €
Čistý zisk · 2025
456k €
Aktíva spolu
5.93mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
14
Σ 58k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.3 mil. € | 471k € | 456k € | 5.93 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.46 mil. € | 503k € | 332k € | 6.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.44 mil. € | 507k € | 344k € | 6.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3 mil. € | 534k € | 282k € | 7.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.87 mil. € | 581k € | 262k € | 7.43 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.30 M € | 2.46 M € | 2.44 M € | 3.00 M € | 2.87 M € | 2.51 M € |
| EBITDA | 471 tis. € | 503 tis. € | 507 tis. € | 534 tis. € | 581 tis. € | 432 tis. € |
| EBITDA marža | 20.5 % | 20.5 % | 20.8 % | 17.8 % | 20.3 % | 17.2 % |
| Čistý zisk | 456 tis. € | 332 tis. € | 344 tis. € | 282 tis. € | 262 tis. € | 96 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.93 M € | 6.27 M € | 6.57 M € | 7.17 M € | 7.43 M € | 7.34 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PM
Konateľ
PhDr. Mgr. Milan Smižanský
IE
Konateľ
Ing. et Ing. Peter Petrik
MD
Konateľ
Mgr. Dušan Škrabek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Dušan Škrabek | Konateľ | 2022-05-31 | 2024-06-19 |
| Ing. Jozef Jendruch, PhD. | Konateľ | 2022-05-26 | 2022-12-09 |
| Štefan Petrik | Konateľ | 2013-07-11 | 2013-05-31 |
| Ing. Jozef Jendruch, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-04 | 2017-12-12 |
| Ing. Jozef Jendruch, PhD. | Konateľ | 2009-06-04 | 2022-05-25 |
| Ing. Peter Slimák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-04 | 2014-07-10 |
| JUDr. František Vojtašek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-04 | 2017-05-26 |
| Mons.ThLic. Ján Zentko | Konateľ | 2009-06-04 | 2009-03-14 |
| Štefan Petrik | Konateľ | 2009-06-04 | 2013-07-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
František Trstenský
Ján Kuboš
Štefan Sečka
Jozef Jendruch
Štefan Sečka
Ľubomír Štefaňák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PRO POPULO Poprad, s.r.o.RPO
Sídlo
Obrancov mieru 329
Vznik
1991-10-22 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17083851RPO
DIČ
2020512989FS
IČ DPH
SK2020512989 · aktívneFS
NACE
0220 · Ťažba dreva
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Spišská Teplica
Krajina
SK
IBAN
SK5202000000000021104562FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-22 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 084PO030030 | 976k € |
| 2016-03-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č.043PO010004 | 768k € |
| 2014-11-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. PR02594 | 571k € |
| 2020-05-20 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Zmluva o starostlivosti | 230k € |
| 2011-11-25 | LESY Slovenskej republiky, š. p. | Kúpna zmluva | 215k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRO POPULO Poprad, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17083851/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17083851/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17083851", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →