🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · SK

ALLMEX, s.r.o.

IČO00696081DIČ2020502550IČ DPHSK2020502550NACE5520 · Turistické ubytovanieEST.1991 · 35r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
238k €
↗ +39.5% YoY
EBITDA · 2025
31k €
Čistý zisk · 2025
-55k €
Aktíva spolu
605k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 8 100 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALLMEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 86k 173k 262k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 238k € 31k € -55k € 605k € RUZ závierka
2024 171k € -81k € -170k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2023 17k € -88k € -174k € 982k € RUZ závierka
2022 59k € -76k € -146k € 891k € RUZ závierka
2021 70k € -39k € -96k € 855k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby238 tis. €171 tis. €17 tis. €59 tis. €70 tis. €27 tis. €
EBITDA31 tis. €-81 tis. €-88 tis. €-76 tis. €-39 tis. €-37 tis. €
EBITDA marža12.9 %-47.4 %-518.5 %-129.5 %-55.5 %-139.8 %
Čistý zisk-55 tis. €-170 tis. €-174 tis. €-146 tis. €-96 tis. €-58 tis. €
Aktíva spolu605 tis. €1.02 M €982 tis. €891 tis. €855 tis. €804 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 8 100 € celková hodnota 2024-07-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-09 Obec Hrabušice Kúpna zmluva 8 100 €
2016-06-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí príspevku 6 144 €
2020-12-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dodatok k dohode o poskytnutí príspevku 0 €
2020-06-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 0 €
2016-10-10 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Zmluva o spolupráci - predaj jednorazových povolení potrebných na prechod ferratou Kyseľ 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Chmel
Od 2024-06-13
IB
Konateľ
Ing. Branislav Chmel
Od 2024-05-21
IP
Konateľ
Ing. Pavol Chmel
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Alexander Chmel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-06-09
Ing. Alexander Chmel Konateľ 2015-03-04
Ing. Pavol Chmel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-02-08 2024-06-12
Ing. Alexander Chmel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-11 2021-06-08
JUDr. Jana Chmelová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-11 2021-06-08
JUDr. Jana Chmelová Konateľ 2015-03-04 2021-06-08
JUDr. Jana Chmelová Konateľ 2015-03-04 2021-05-27
Ing. Branislav Chmel Konateľ 2006-09-29 2015-03-10
Ing. Branislav Chmel Konateľ 2006-09-29 2015-03-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALLMEX, s.r.o.RPO
Sídlo
Mládeže 2352
Vznik
1991-01-31 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00696081RPO
DIČ
2020502550FS
IČ DPH
SK2020502550 · aktívneFS
NACE
5520 · Turistické ubytovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK3111000000002947001566FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00696081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00696081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00696081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.