SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DREVODOM ORAVA s.r.o.

  • IČO00693910
  • DIČ2020424307
  • IČ DPHSK2020424307
  • NACE1623 · Výroba stavebnostolárska

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Podbiel, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.86 mil. € Zisk -200k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.86mil. €
↘ -9.1% YoY
EBITDA · 2025
8 660 €
Čistý zisk · 2025
-200k €
Aktíva spolu
2.95mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 148k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1990
· 36 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 486 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.86 mil. € 8 660 € -200k € 2.95 mil. € RUZ závierka
2024 4.25 mil. € 231k € 18k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2023 4.61 mil. € 175k € 6 587 € 3.15 mil. € RUZ závierka
2022 5.55 mil. € 249k € 57k € 3.3 mil. € RUZ závierka
2021 6.18 mil. € 919k € 570k € 3.37 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.86 M €4.25 M €4.61 M €5.55 M €6.18 M €4.47 M €
EBITDA9 tis. €231 tis. €175 tis. €249 tis. €919 tis. €473 tis. €
EBITDA marža0.2 %5.4 %3.8 %4.5 %14.9 %10.6 %
Čistý zisk-200 tis. €18 tis. €7 tis. €57 tis. €570 tis. €194 tis. €
Aktíva spolu2.95 M €3.12 M €3.15 M €3.30 M €3.37 M €2.28 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Ing. Ľudovít Eliáš
Od 2026-01-01
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Fajčák
Od 2021-05-20
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Sitek
Od 2021-03-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Radoslav Poldauf Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-11
Vladimír Krížo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-11
Vladimír Malatinka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-11
Ing. Ján Sitek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-13 2021-03-10
Radoslav Poldauf Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-13 2021-03-10
Ing. Ján Sitek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-12 2020-02-12
Radoslav Poldauf Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-12 2020-02-12
Jozef P o l d a u f Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-27 2009-05-11
Pavol Krížo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-27 2009-05-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľudovít Eliáš
od 2026-02-03
Vladimír Krížo
od 2025-09-30 · do 2026-02-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DREVODOM ORAVA s.r.o.RPO
Sídlo
56
Vznik
1990-11-08 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00693910RPO
DIČ
2020424307FS
IČ DPH
SK2020424307 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Podbiel
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000000320181787FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 148k € celková hodnota 2026-02-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-06-24 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 150k €
2025-07-14 Obec Zuberec Zmluva o dielo 99k €
2026-02-23 Obecný sociálny podnik Nižná s.r.o. Kúpna zmluva č. 13/2026 40k €
2025-07-22 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit 9 600 €
2020-06-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo "Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREVODOM ORAVA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00693910/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00693910/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00693910",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →