SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 URAP-AUTOMATIZÁCIA, spol. s r.o.
- IČO00633739
- DIČ2020443040
- IČ DPHSK2020443040
- NACE4615 · Sprostr.obch.s nábytkom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s nábytkom.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
858k €
↗ +39.4% YoY
EBITDA · 2025
238k €
Čistý zisk · 2025
215k €
Aktíva spolu
913k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 87/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858k € | 238k € | 215k € | 913k € | RUZ závierka |
| 2024 | 615k € | 122k € | 114k € | 722k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.07 mil. € | 12k € | 1 176 € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.31 mil. € | 22k € | 3 323 € | 1.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.28 mil. € | 26k € | 7 018 € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 858 tis. € | 615 tis. € | 2.07 M € | 1.31 M € | 1.28 M € | 1.10 M € |
| EBITDA | 238 tis. € | 122 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 27.8 % | 19.8 % | 0.6 % | 1.7 % | 2 % | 2.2 % |
| Čistý zisk | 215 tis. € | 114 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 7 tis. € | 721 € |
| Aktíva spolu | 913 tis. € | 722 tis. € | 1.22 M € | 1.56 M € | 1.13 M € | 1.14 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Ján Liguš, PhD.
IM
Konateľ
Ing. Martin Pokorný, MBA
IP
Konateľ
Ing. Peter Kasaj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Jančár | Konateľ | 2024-08-09 | 2024-07-30 |
| Ing. Daniel Kandera | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Jozef Kaprál | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Michal Marcinka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Peter Kasaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Peter Valášek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Štefan Jančár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-08 | 2024-08-08 |
| Ing. Peter Kasaj | Konateľ | 2018-03-23 | 2024-08-08 |
| Ing. Štefan Jančár | Konateľ | 2018-03-23 | 2024-08-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Liguš
Jana Ligušová
Michal Šubín
Štefan Jančár
Štefan Jančár
Peter Kasaj
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
URAP-AUTOMATIZÁCIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Majerská 28
Vznik
1991-04-17 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00633739RPO
DIČ
2020443040FS
IČ DPH
SK2020443040 · aktívneFS
NACE
4615 · Sprostr.obch.s nábytkom
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004017917825FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
URAP-AUTOMATIZÁCIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00633739/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00633739/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00633739", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →