SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KLIMA KONZULT, spol. s r.o.
- IČO00602744
- DIČ2020342203
- IČ DPHSK2020342203
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.59 mil. €
Zisk 77k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.59mil. €
↘ -37.0% YoY
EBITDA · 2024
113k €
Čistý zisk · 2024
77k €
Aktíva spolu
537k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
3
Σ 1.49 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1990
· 36 rokov
V roku 2024 dosiahla firma tržby 1.6 M €, -37% YoY, čistý zisk 77 tis. €. Compliance vrstva: Štandardný profil. Aktívna od roku 1990. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky compliance signály v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, PEP, insolvencia, daňový dlh ani shell-address sústredenie. Vhodné pre štandardný KYB bez enhanced due diligence.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.59 mil. € | 113k € | 77k € | 537k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.53 mil. € | 232k € | 176k € | 805k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.4 mil. € | 44k € | 26k € | 1.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.19 mil. € | 27k € | 16k € | 718k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.44 mil. € | 99k € | 73k € | 767k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.59 M € | 2.53 M € | 2.40 M € | 1.19 M € | 1.44 M € | 1.34 M € |
| EBITDA | 113 tis. € | 232 tis. € | 44 tis. € | 27 tis. € | 99 tis. € | 68 tis. € |
| EBITDA marža | 7.1 % | 9.2 % | 1.8 % | 2.3 % | 6.9 % | 5.1 % |
| Čistý zisk | 77 tis. € | 176 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € | 73 tis. € | 59 tis. € |
| Aktíva spolu | 537 tis. € | 805 tis. € | 1.43 M € | 718 tis. € | 767 tis. € | 868 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Čulen
IM
Konateľ
Ing. Miloš Petruška
TČ
Konateľ
Tomáš Čulen
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Čulen | Konateľ | 1990-12-20 | — |
| Ing. Peter Čulen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-12-29 | 2025-05-22 |
| Petruška Miloš | Konateľ | 2017-11-01 | 2021-10-04 |
| Ing. Peter Čulen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-21 | 2021-12-28 |
| Miroslav Žiška | nám. riaditeľa | 2004-09-21 | 2004-08-23 |
| Ing. Jana Cholvadt Čulenová | Konateľ | 2004-08-23 | 2017-11-01 |
| Ing. Jana Cholvadt Čulenová | Konateľ | 2004-08-23 | 2017-11-14 |
| Ing. Jana Čulenová | Konateľ | 2004-08-23 | 2016-03-31 |
| Ing. Peter Čulen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-06 | 2004-09-20 |
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Čulen
Peter Čulen
Vyriešené cez § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z.z.
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KLIMA KONZULT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 55
Vznik
1990-12-20 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00602744RPO
DIČ
2020342203FS
IČ DPH
SK2020342203 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4611000000002626116178FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-21 | Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky | Zmluva o dielo | 1.43 mil. € |
| 2015-12-18 | Univerzitná nemocnica Bratislava | Zmluva o dielo č. 625/UNB/2015 uzatvorená podľa ustanovení § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov na základe výsledku verejnej súťaže vyhlásenej vo Vestníku verejného obstarávania č. 165/2015 zo dňa 21.08.2015, | 229k € |
| 2013-10-02 | BIONT, a.s. | Zmluva o dielo | 171k € |
| 2018-06-11 | Slovenský filmový ústav | Zmluva o dielo na výkon činností údržby súvisiacich s údržbou, opravou a nastavením klimatizačných zariadení | 57k € |
| 2024-12-02 | Slovenský filmový ústav | Zmluva o dielo | 50k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KLIMA KONZULT, spol. s r.o. nespadá pod rozsah NIS2 na základe NACE kódu, veľkosti a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00602744/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00602744/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00602744", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →