AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Podnik živočíšnej výroby a.s.

  • IČO00205931
  • DIČ2021277885
  • IČ DPHSK2021277885
  • LEI097900CAKA0000235006
  • NACE0147 · Chov hydiny

Akciová spoločnosť, registrovaná 1993, so sídlom v Žabokreky nad Nitrou, SK. Pôsobí v odvetví Chov hydiny, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 8.19 mil. € Zisk 259k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
8.19mil. €
↗ +6.2% YoY
EBITDA · 2025
976k €
Čistý zisk · 2025
259k €
Aktíva spolu
9.61mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 2.14 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 8.19 mil. € 976k € 259k € 9.61 mil. € RUZ závierka
2024 7.71 mil. € 1.05 mil. € 455k € 8.55 mil. € RUZ závierka
2023 7.89 mil. € 1.02 mil. € 478k € 8.36 mil. € RUZ závierka
2022 7.51 mil. € 1.84 mil. € 1.12 mil. € 8.25 mil. € RUZ závierka
2021 5.16 mil. € 494k € 16k € 6.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8.19 M €7.71 M €7.89 M €7.51 M €5.16 M €5.47 M €
EBITDA976 tis. €1.05 M €1.02 M €1.84 M €494 tis. €896 tis. €
EBITDA marža11.9 %13.6 %13 %24.5 %9.6 %16.4 %
Čistý zisk259 tis. €455 tis. €478 tis. €1.12 M €16 tis. €364 tis. €
Aktíva spolu9.61 M €8.55 M €8.36 M €8.25 M €6.61 M €6.29 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Podpredseda predstavenstva
Ing. Mária Lašáková
Od 2025-01-23
IT
Člen dozorného orgánu
Ing. Timotej Husár, CSc.
Od 2025-01-23
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eva Mikulová
Od 2022-09-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Andrej Husár Predseda predstavenstva 2021-09-20
Jana Magdolenová Člen dozorného orgánu 2011-07-01
Ing. Gabriel Bíro člen 2009-08-11
Ing. Mária Lašáková Člen dozorného orgánu 2023-09-29 2025-02-10
Ing. Mária Lašáková Člen dozorného orgánu 2023-09-29 2025-01-23
Jozef Halveland Podpredseda predstavenstva 2022-09-19 2025-02-10
Jozef Halveland Podpredseda predstavenstva 2022-09-19 2025-01-23
Ing. Magdaléna Borovská Člen dozorného orgánu 2021-09-20 2022-11-07
Ing. Magdaléna Borovská Člen dozorného orgánu 2021-09-20 2022-09-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Patrícia Benková
od 2025-02-28
Timotej Husár
od 2025-02-28
Andrej Husár
od 2024-07-16
Timotej Husár
od 2024-07-16
Mária Lašáková
od 2024-07-16
Jozef Halveland
od 2024-07-16 · do 2025-02-28
Timotej Husár
od 2024-07-16 · do 2025-02-28
Patrícia Husárová
od 2024-07-16 · do 2025-02-28
Jozef Halveland
od 2019-02-13 · do 2025-02-28
Andrej Husár
od 2019-02-13 · do 2024-07-16
Timotej Husár
od 2019-02-13 · do 2024-07-16
Patrícia Husárová
od 2019-02-13 · do 2024-07-16
Andrea Križanová
od 2019-02-13 · do 2025-02-28
Mária Lašáková
od 2019-02-13 · do 2024-07-16
Henrieta Mikulová
od 2019-02-13 · do 2025-02-28
Jozef Halveland
od 2017-06-28 · do 2024-07-16
Timotej Husár
od 2017-06-28 · do 2024-07-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Podnik živočíšnej výroby a.s.RPO
Sídlo
Topoľčianska cesta 321
Vznik
1993-06-17 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00205931RPO
DIČ
2021277885FS
IČ DPH
SK2021277885 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000235006GLEIF
NACE
0147 · Chov hydiny
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Žabokreky nad Nitrou
Krajina
SK
IBAN
SK1502000000001140665551FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 2.14 mil. € celková hodnota 2025-11-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-03-23 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadenie záložného práva na hnuteľný majetok č.3062/12 1.1 mil. €
Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č.2389/11 1.1 mil. €
2023-11-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041TN520222 688k €
2016-03-04 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041NR060078 656k €
2023-11-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041TN520208 567k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Podnik živočíšnej výroby a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00205931/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00205931/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00205931",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →