AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PEhAES, a.s.
- IČO00155764
- DIČ2020517719
- IČ DPHSK2020517719
- NACE4100
Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Ľubotice, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 163 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
14.93 mil. €
Zisk 733k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
14.93mil. €
↗ +155.1% YoY
EBITDA · 2025
1.09mil. €
Čistý zisk · 2025
733k €
Aktíva spolu
9.29mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
163
Σ 75.85 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.93 mil. € | 1.09 mil. € | 733k € | 9.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.85 mil. € | 101k € | 31k € | 6.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.69 mil. € | 763k € | 549k € | 6.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.56 mil. € | 369k € | 238k € | 5.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.72 mil. € | 288k € | 142k € | 4.93 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14.93 M € | 5.85 M € | 8.69 M € | 6.56 M € | 5.72 M € | 5.02 M € |
| EBITDA | 1.09 M € | 101 tis. € | 763 tis. € | 369 tis. € | 288 tis. € | 429 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 1.7 % | 8.8 % | 5.6 % | 5 % | 8.6 % |
| Čistý zisk | 733 tis. € | 31 tis. € | 549 tis. € | 238 tis. € | 142 tis. € | 282 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.29 M € | 6.94 M € | 6.06 M € | 5.40 M € | 4.93 M € | 4.59 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Člen dozorného orgánu
Ing. Dávid Straka
MK
Člen dozorného orgánu
MUDr. Kamila Boľanovská
IM
podpredseda
Ing. Maroš Boľanovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Iveta Mikitinová | Člen dozorného orgánu | 2013-06-14 | — |
| JUDr. Daniel Boľanovský | podpredseda | 2013-06-14 | — |
| Ing. Marián Boľanovský | predseda | 2011-06-08 | — |
| Iveta Mikitinová | Člen dozorného orgánu | 2013-06-14 | 2020-07-15 |
| Jaroslav Huľa | Člen dozorného orgánu | 2013-06-14 | 2025-01-16 |
| Jaroslav Huľa | Člen dozorného orgánu | 2013-06-14 | 2024-06-17 |
| Ing. Alfonz Lukačin | člen | 2011-06-28 | 2017-06-30 |
| Ing. Alfonz Lukačin | člen | 2011-06-28 | 2017-09-20 |
| Anna Viňanská | Člen dozorného orgánu | 2005-01-12 | 2015-01-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián Boľanovský
Maroš Boľanovský
Marián Boľanovský
Maroš Boľanovský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PEhAES, a.s.RPO
Sídlo
Bardejovská 15
Vznik
1992-05-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00155764RPO
DIČ
2020517719FS
IČ DPH
SK2020517719 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Ľubotice
Krajina
SK
IBAN
SK1502000000002322603858FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-09 | Stredná priemyselná škola strojnícka, Komenského 2, Košice | Zmluva o dielo | 5.83 mil. € |
| 2025-01-17 | Mesto Prešov | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo (číslo u objednávateľa: 202401295) | 4.49 mil. € |
| 2025-03-19 | Mesto Hanušovce nad Topľou | Dodatok č. 1/2025 k Zmluve o dielo zo dňa 16. 08. 2024 | 3.06 mil. € |
| 2024-08-16 | Hanušovce nad Topľou | Zmluva o dielo - | 3 mil. € |
| 2025-12-08 | Obec Drienovec | Dodatok č. 3 ku zmluve o dielo | 2.5 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEhAES, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00155764/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00155764/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00155764", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →